Termální lázně Veľký Meder - Thermal Corvinus Slovensko

Veľký Meder - zimní dovolená

Netoužíte po klasické zimní lyžovačce? Chcete si zkusit zimu v termálních koupalištích?

Zima začíná 21. prosince. Počasí na Slovensku je v zimě chladné s teplotami -5 až -10 ° C. V prosinci av lednu se obvykle vyskytuje sníh. V nižších nadmořských výškách sníh nepřetrvává celou zimu, střídá se s obleva nebo je sucho a mráz. V horských oblastech Slovenska je většinou sníh.

Při zimní dovolené se vyplatí dbát zvýšené pozornosti při výběru interiéru, totiž v zimě je člověk citlivější na teplo v interiéru a na intreriér jako takový, a to z důvodu, který je pro zimní období přirozený.

Máme pro Vás speciální pobyt pro zimní radovánky, odpočinek a zdraví. Hosté mohou využívat wellness služby hotelu, kde se po náročném dni mohou dosyta zrelaxovat. Využijte tuto speciální nabídku a nechte své tělo během zimy zregenerovat.

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Velkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.